KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15978221

nr 1597 8221

Lars Agger

(f. 1944), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1997, "Landskap i blått". Olja på duk, 30x35 cm, yttermått inklusive ram: 33x38 cm

Lars Agger, svensk konstnär född 1944 i Köpenhamn.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 12 februari 2024
kl 20:01:07

Lars Agger

Läs mer om Lars Agger